Technologia iQ rewolucjonizuje ogień w piecach kominkowych na drewno. Nasze inteligentne oprogramowanie i automatyczna regulacja powietrza sprawiają, że piec jest czystszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Niezwykle wydajna.
I niskoemisyjna.

Technologia iQ stale analizuje temperaturę komory spalania, regulując przepływ powietrza i temperaturę. Doprowadzanie tlenu jest doskonale zbilansowane. Ogień pali się niezwykle czysto i jest wyjątkowo piękny.

Aplikacja do pieca.

Aplikacja monitoruje wydajność pieca. Optymalny czas dodania drewna
wyświetla się zarówno na piecu, jak i w aplikacji.

Aplikacja iQ dostarcza aktualnych informacji o jakości spalania w piecu. Pokazuje wyniki spalania pod kątem emisji i efektywności energetycznej. Aplikacja wyświetla idealny czas na dołożenie drewna, udziela wskazówek dotyczących rozpalania pieca i umożliwia szybki dostęp do instrukcji obsługi i montażu oraz numeru seryjnego pieca w dowolnym momencie.

Niskie koszty utrzymania.
Prosto, łatwo i wygodnie.

Wszystkie komponenty iQ przechodzą długotrwałe testy na wytrzymałość. Kanał spalin nie musi spełniać żadnych dodatkowych wymagań konstrukcyjnych. Cała technologia zawarta jest w piecu.

Zdolna.
myśli za Ciebie.

Technologia iQ wykrywa i dostosowuje się do warunków geograficznych, specyfiki komina, jakości paliwa i aktualnych warunków pogodowych.

Piece do technologii

może więcej:

iQ + wzbogaca technologię iQ o technologię katalityczną w korpusie pieca.
Certyfikowana znakiem ekologicznym „Błękitny Anioł”.

Najniższe wartości emisji podczas każdej fazy spalania.

Brak wymagań konstrukcyjnych.
Nie potrzeba odpylaczy.

Wyniki pomiarów jak na testach.

BUDUJEMY INTELIGENTNE PIECE.

Od ponad 40 lat marka HASE to prawdopodobnie najlepsze piece. Zbudowane w naszej fabryce w Trier. Przyjazne dla środowiska, lokalne i rozwijane w oparciu o naszą rozległą wiedzę i doświadczenie. Wierzymy w przyszłość czystych pieców. Oraz w to, że rzemiosło i innowacja są ze sobą nierozerwalnie związane. Z zaangażowaniem i pasją pracowaliśmy nad innowacyjnym piecem. Osiągnęliśmy nasz cel: Piece HASE z technologią iQ wyposażone są w automatyczną regulację powietrza i inteligentne oprogramowanie, które sprawia, że ogrzewanie drewnem jest niezwykle czyste.Wszystkie piece iQ są w 100 procentach „made in Germany”, zbudowane w manufakturze pieców HASE w Trewirze w Niemczech.