NASZE PIECE. WAŻNE JEST, KTO BUDUJE TWÓJ PIEC.

Jako firma rodzinna mamy siłę, aby konsekwentnie realizować nasze własne pomysły i zapewnić najwyższą jakość na każdym etapie produkcji. Zadowala nas tylko to, co najlepsze i niezmiennie stosujemy surowe standardy wobec każdego szczegołu naszych wyjątkowych piecow. Wierzymy w odwagę i kreatywność. Nieustannie rozwijamy nasze rzemiosło. W ten sposob tworzymy piece o unikalnym dizajnie i funkcjonalności.

Sprzedawcy

Robi różnicę to, kto buduje twój piec.

W HASE dobrzy ludzie budują dobre piece. 200 pracownikow oddaje swoje serce, ręce i umysł, aby Twoj dom ogrzewał niezrownanie piękny ogień.

W ten sposób pracujemy

HASE ZAŁOŻYCIEL

Pionierem piecow HASE jest architekt Walter Blasius. Pierwszy piec HASE zbudował w połowie lat 70. do swojego domu, ponieważ nie mogł znaleźć pieca odpowiadającego jego oczekiwaniom. Od tego czasu, zainspirowani pomysłowością Waltera Blasiusa, budujemy piece spełniające najwyższe wymagania co do jakości, niezawodności i precyzji. Stawiamy na niezależność, tradycyjne rzemiosło, innowacyjność, kreatywność, wolność i nieustanny rozwoj naszych umiejętności. Jesteśmy przekonani, że nie możesz mieć lepszego pieca.

To przemawia za nami


Piece kominkowe są produkowane przez firmę HASE od ponad 40 lat w Trewirze. Łączy się przy tym ze sobą najnowocześniejsze metody produkcji z solidną ręczną robotą i w ten sposób powstają piece kominkowe w 100 procentach "made in Germany". Kto zdecyduje się na piece kominkowe firmy HASE, zyskuje po wielokroć. Może on zdać sie na najlepszą jakość manufaktury i na design, który jest ponadczasowy i szlachetnie uzupełni każde pomieszczenie mieszkalne. W manufakturze firmy HASE produkuje się piece kominkowe z wielką miłością do szczegółu, co między innymi oznacza, że wszystkie etapy produkcji są przeprowadzane samodzielnie przez firmę HASE. Ceramika pieców kominkowych powstaje w tradycyjnej pracy ręcznej, bloczki termiczne, które wyścielają palenisko pieców kominkowych również, tak jak i same piece. Firma HASE może zapewnić, że jej piece kominkowe zawsze spełniają najwyższe wymagania co do jakości i designu. To czyni piece kominkowe  HASE czymś szczególnym. Piece kominkowe HASE występują w wielu modelach, formach i kolorach. Z ceramiką, steatytem lub z czystej stali w czterech różnych kolorach metalicznych. Dla każdego pomieszczenia mieszkalnego a także dla domów energooszczędnych HASE dysponuje odpowiednim pieceem kominkowym. Wiele pieców kominkowych może zostać zamontowanych jako piece niezależne od powietrza pobieranego z pomieszczenia i są one sprawdzone zgodnie z wymaganiami Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej (DIBt).