To, co potrafimy najlepiej: budowa pieców kominkowych.

W naszej manufakturze w Trewirze każdego dnia pracujemy dla jednego celu: najpiękniejszego ogniska w Państwa domu. By to osiągnąć, robimy wszystko sami – od pierwszego szkicu naszych pieców przez wszystkie prace w stali aż po produkcję ceramiki. Współpraca najlepszych rzemieślników. I prawdziwej namiętności.

Nasze piece kominkowe wykonujemy sami.

Od ponad 40 lat produkujemy w naszej manufakturze w Trewirze piece kominkowe. W tym celu łaczymy najnowocześniejszy proces produkcyjny z solidną ręczną robotą. Każda poszczególna stalowa część Państwa pieca kominkowego jest przez nas wycinana, formowana i opracowywana. W 100 procentach "made in Germany".

Nasz design: wykonany ręcznie.

Nic nie pozostawiamy przypadkowi, a już na pewno nie design naszych pieców kominkowych. Każdy szczegół, każda proporcja jest głęboko przemyślana. Najwyższą funkcjonalność wokół najpiękniejszego ognia łączymy w doskonały język formy. Ponadczasowo i wszędzie pięknie. To tworzy piec kominkowy firmy HASE.

Tworząc piec kominkowy firmy Hase: kwestia jakości.

W każdy z naszych pieców kominkowych znajdują się niezliczone efekty ręcznej roboty prawdziwych profesjonalistów, którzy swą namiętnością i kompetencją podchodzą do swojej pracy. Każdy szczegół jest wykonywany doskonale i łączy się w naszej manufakturze w jedną całość: unikat. piec kominkowy firmy HASE.

Tworząc ceramikę: prawdziwe rękodzieło.

Z wielką dozą zdolności manualnych produkujemy ceramikę do naszych pieców kominkowych. Z wody, gliny i szamotu. I z ogromną cierpliwością przy formowaniu, suszeniu i wypalaniu. Każdy kafel to dzieło sztuki. To streszcza nasz design i czyni Państwa piec kominkowy czymś szczególnym.

Nasze piece kominkowe pokazują, co potrafimy.

Każdy piec kominkowy, który powstaje w naszej manufakturze, zawiera w sobie nasza wiedzę i nasze doświadczenie. Został sprawdzony bardzo gruntownie. I to jest efekt prawdziwej pracy zespołowej. Dlatego reprezentuje nasze wymagania w naszej pracy: najwyższą jakość i zaufanie na każdym kroku.