LIMA

Tam, gdzie forma i funkcja sa doskonale polaczone. Oto nasz piec kominkowy LIMA. Na pelnej powierzchni wyposazony w recznie wykonana ceramike wysokiej jakosci. Opcjonalnie nasz piec kominkowy wystepuje takze w steatycie.

 

TITEL

Technologia iQ rewolucjonizuje ogień w piecach kominkowych na drewno. Nasze inteligentne oprogramowanie i automatyczna regulacja powietrza sprawiają, że piec jest czystszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej o Technologia iQ

 

TITEL

iQ+ wzbogaca technologię iQ o technologię katalityczną w korpusie pieca. Certyfikowana znakiem ekologicznym „Błękitny Anioł”.

Więcej o Technologia iQ

Lima

Wysokosc 126 cm · szerokosc 47 cm · glebokosc 47 cm · moc 5 - 7 kW

A+

Aplikacja do pieca

Aplikacja iQ dostarcza aktualnych informacji o jakości spalania w piecu. Pokazuje wyniki spalania pod kątem emisji i efektywności energetycznej. Aplikacja wyświetla idealny czas na dołożenie drewna, udziela wskazówek dotyczących rozpalania pieca i umożliwia szybki dostęp do instrukcji obsługi i montażu oraz numeru seryjnego pieca w dowolnym momencie.

iQ App Screens

Informacje o produkcie

Tam, gdzie forma i funkcja sa doskonale polaczone. Oto nasz piec kominkowy LIMA iQ. Na pelnej powierzchni wyposazony w recznie wykonana ceramike wysokiej jakosci. O gladkiej powierzchni ceramicznej lub teksturze pierscieniowej w róznych tonacjach kolorystycznych. Maja Panstwo wybór. Opcjonalnie nasz piec kominkowy wystepuje takze w steatycie. Cylindryczny korpus pieca LIMA iQ daje sie obracac. To czyni LIMA iQ piecem szczególnym, dokladnie tak, jak jego smukla forma, wywazone proporcje i szlachetne powierzchnie.

Oto, co przemawia za LIMA iQ

  • duza, zaokraglona panoramiczna szyba
  • prawie w calosci pokryty ceramika w trzechteksturach lub steatytem
  • latwe otwieranie z pozycji stojacej
  • obrotowa bryla pieca
  • wizja ognia do 225 °
  • certyfikowany przez Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej (DIBt) i testowany pod katem szczelnosci

Te kuchenki z technologią również mogą Ci się spodobać.