Wszystko przemawia za piecami Hase. A więc my także.

Budujemy nasze piece w Niemczech. W  fabryce w Trewirze. W naszej manufakturze łączymy najnowocześniejszy proces produkcyjny z solidną, ręczną robotą i tworzymy piece najwyższej jakości. Razem ze 200 pracownikami pracujemy „ręka w rękę“ dla jednego celu: najpiękniejszego ogniska w Państwa domu.

Prawdziwa wartość

Nasze piece są tak zaprojektowane, aby wypełniały przestrzeń ponadczasowym pięknem. Nasze piece za swój design zdobywają nagrody przyznawane przez niezależne jury.  A to  potwierdza: że obieramy właściwą drogę, nie godząc się na kompromisy podczas pracy nad designem naszych pieców.

Ponadczasowość

Każdą płytkę ceramiczną do naszych pieców kominkowych wykonujemy ręcznie, z ogromną starannością  przy formowaniu, suszeniu i wypalaniu. Każdy kafel to dzieło sztuki, stworzone z pasją. Ilości ręcznie zakręconych śrub i i wykonanych łączeń w piecach HASE nie da się zliczyć. Ale wiemy na pewno, że jest ich tyle, ile potrzeba, aby powstał znakomity piec.

Ręcznie wykonane

Nasze piece produkowane są w 100% w Niemczech. W  100% przez nas, w naszej fabryce.  Korpusy naszych pieców powstają z blachy stalowej, którą tniemy, formujemy, lakierujemy i skręcamy. Robimy wszystko sami. Nasze piece znamy więc w najdrobniejszych szczegółach – od pierwszego szkicu po pierwszy zjawiskowy ogień.

Regionalne

Nasze piece charakteryzują się bardzo małym zużyciem drewna. Dzięki skuteczności na poziomie około 80 procent są one wzorowe. Drewno, spalane w nowoczesnym piecu HASE, uwalnia tylko niewielką ilość dwutlenku węgla i nie pozostawia prawie żadnego popiołu.  To sprawia, że piece HASE są ponadczasowe i przyjazne dla środowiska.

Długofalowe działanie

Piece Firmy HASE dzięki dobrej technice spalania nie wymagają zastosowania filtrów na drobny pył. Spalanie drewna odbywa się w sposób tak wydajny, że ilość drobnego pyłu i wskaźniki CO kształtują się dalece poniżej wymaganych wartości granicznych.

Przyjazne dla środowiska

W każdym piecu HASE prowadzimy tlen dokładnie tam, gdzie jest on zużywany –  przez inteligentny system kanałów powietrznych, projektowany specjalnie dla każdego modelu pieca. Dzięki regulatorom dopływu powietrza można w dokładny sposób sterować wielkością płomienia.

Czystość

Ponieważ gwarantujemy dobrą jakość na długi czas, a nasz piec będzie Państwu towarzyszył przez wiele lat, dbamy również o to, by wszelkie części zamienne były dla Państwa zawsze dostępne. W przypadku potrzeby  zapraszamy do kontaktu z naszym dystrybutorem.

Bezpieczeństwo

W piecach HASE płonie ogień w swojej najpiękniejszej postaci, wyeksponowany dzięki wypracowanej przez nas i przemyślanej technice  spalania, dostosowanej optymalnie do danego kształtu pieca. Nasze szyby do pieców pozostają czyste – w przypadku dużych form geometrycznych stanowi to nie lada wyzwanie, które opanowaliśmy do perfekcji. Tworzymy ogień, który hipnotyzuje.

Piękno