SILA

Nasz piec kominkowy SILA mozna wielostronnie konfigurowac, tak ze beda mogli sie Panstwo naprawde bawic. I oferuje ona wyjatkowo piekna prezentacje ognia. Swoja naprawde osobista SILA moga Panstwo zlozyc po prostu ze stali z ceramika lub takze steatytem.

 

TITEL

Technologia iQ rewolucjonizuje ogień w piecach kominkowych na drewno. Nasze inteligentne oprogramowanie i automatyczna regulacja powietrza sprawiają, że piec jest czystszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej o Technologia iQ

 

TITEL

iQ+ wzbogaca technologię iQ o technologię katalityczną w korpusie pieca. Certyfikowana znakiem ekologicznym „Błękitny Anioł”.

Więcej o Technologia iQ

Sila

Stal

Wysokosc 126 cm · szerokosc 47 cm · glebokosc 47 cm · moc 5,5 - 7,5 kW

A+

Modell SILA

Aplikacja do pieca

Aplikacja iQ dostarcza aktualnych informacji o jakości spalania w piecu. Pokazuje wyniki spalania pod kątem emisji i efektywności energetycznej. Aplikacja wyświetla idealny czas na dołożenie drewna, udziela wskazówek dotyczących rozpalania pieca i umożliwia szybki dostęp do instrukcji obsługi i montażu oraz numeru seryjnego pieca w dowolnym momencie.

iQ App Screens

Informacje o produkcie

Nasz piec kominkowy SILA iQ+ mozna wielostronnie konfigurowac, tak ze beda mogli sie Panstwo naprawde bawic. I oferuje ona wyjatkowo piekna prezentacje ognia. Swoja naprawde osobista SILA iQ+ moga Panstwo zlozyc po prostu ze stali z ceramika lub takze steatytem. Tak, jak sie Panstwu spodoba. Zreszta: gre plomieni i cieplo mozna nakierowac do pomieszczenia za pomoca prostego obracania korpusu – przy otwartych przestrzeniach niezrównana zaleta dla milosników ognia.

Oto, co przemawia za SILA iQ+

·  duza, zaokraglona panoramiczna szyba

·  latwe otwieranie z pozycji stojacej

·  obrotowa bryla pieca

·  wizja ognia do 225 °

·  piec stalowy, z ceramika lub steatytem

·  certyfikowany przez Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej (DIBt) i testowany pod katem szczelnosci