Wszystko przemawia za piecami kominkowymi Hase. A więc my także.

Nasz punkt widzenia. Jest jeden powód, dla którego produkujemy nasze piece kominkowe wyłącznie w Niemczech: jakość. Tylko tutaj optymalnie współgra połączenie wszelkich kroków produkcyjnych w jednym miejscu.

Pozostaje piękno. Nasze piece kominkowe zdobywają nagrody za swój design. Pięknie. I dobrze. Ponieważ to pokazuje, że obieramy właściwą drogę, nie godząc się na kompromisy podczas pracy nad designem naszych pieców kominkowych.

Ściśle tajne. Nie zdradzamy receptury wykonania naszych bloczków termicznych. Również Państwu. Wypracowaliśmy ją samodzielnie. Dlaczego? Ponieważ sprawia ona, że nasze bloczki wykorzystywane do pieców kominkowych są szczególnie wytrzymałe. Ponadto izolacyjna funkcja bloczków termicznych przyczynia się do najniższej emisji, a jej piękna, ciepła kolorystyka prezentuje się wspaniale.

To działa długofalowo. Nasze piece kominkowe charakteryzują się bardzo niskim zużyciem drewna. Dzięki wydajności na poziomie około 80 procent są one wzorowe. Poczujecie i docenicie to sami.

Lepiej bez. Piece kominkowe firmy Hase dzięki dobrej technice spalania nie wymagają zastosowania filtrów drobnego pyłu. Spalanie drewna odbywa się w sposób tak wydajny, że ilość drobnego pyłu i wskaźniki CO kształtują się dalece poniżej wymaganych wartości granicznych.

Dobre powietrze. Dobry ogień ma swój system. To nasz system sterowania dopływem powietrza. W każdym piecu kominkowym firmy Hase doprowadzamy tlen dokładnie tam, gdzie jest on zużywany – przez inteligentny system kanałów powietrznych, projektowany specjalnie dla każdego modelu pieca kominkowego. Dzięki regulatorom dopływu powietrza można w dokładny sposób sterować wielkością płomienia.

Krystaliczna czystość. Nasze szyby paleniskowe pozostają czyste. Dba o to wypracowana przez nas, przemyślana technika spalania. Jest ona dostosowana optymalnie do danego kształtu pieca. W przypadku dużych form geometrycznych stanowi to nie lada wyzwanie, które opanowaliśmy do perfekcji. Potrzebne do tego jest tylko dobre drewno i odpowiedni komin. I ruszamy.

To jest bezpieczne. Ponieważ gwarantujemy dobrą jakość na długi czas, a Państwa piec będzie Państwu towarzyszył przez wiele lat, dbamy również o to, by wszelkie części zamienne były dla Państwa zawsze dostępne. Wiele z nich wykonujemy dla Państwa ręcznie, by zapewnić jak najdłuższą radość i przyjemność z korzystania ze swojego pieca kominkowego. Proszę więc dbać o niego i solidnie go pielęgnować.